Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 6 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Продовження дерибану: лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» закупила інженерні послуги у сумнівної фірми

4 июня 2018

«Що вони «напроектують» і «набудують» при чисельності працюючих - 7 осіб?»

На закупівлю недешевого тендеру на «Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка проектної документації інженерних мереж стадії «РП» на об'єкті: «Реконструкція приміщень для створення кардіохірургічної служби Комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька») за 187 142,40 грн (!) звернув увагу очільник руху «Держзакупівлі Полтавщини» Олексій Северин у Фейсбук.  

Переможцем тут виступає ТОВ «ЕЙ БІ ДІ ГРУП», яке виграло закупівлю за 179,7 тисяч гривень. Проте, як зауважують антикорупціонери, дана фірма досить сумнівна.   

«Продовження дерибану. За адресою офісу розташовується ще 7 фірм (!!!!). Правоохоронці це називають «юр.особа з ознаками фіктивності». Напевно, тендер на 7 000 000 грн віддадуть саме цій компанії.
А досвід виконання держзамовлень у киян вражає - 2 вбиральні та дах в школах м. Ірпінь Київської області. Що вони «напроектують» і «набудують» при чисельності працюючих - 7 осіб?»
- звертає увагу О. Северин.

Окрім укладання недешевих договорів із даним ТОВ, також зауважує і на декларацію про доходи головного лікаря Віктора Сичова.

«За останній рік з неї кудись зникли 50 000 дол, які він декларував у 2016 році. https://declarations.com.ua/…/nacp_b8c5e9e7-f7f1-4def-8c69-… Інший майновий стан (виходячи з декларації) суттєво не змінився. Може це він за власні кошти робить ремонт в лікарні?...»  - пише антикорупціонер.

Нагадаємо, директор лікарні «Кременчуцька» Сичов не має ні готівки, ні банківських рахунків, а більшість нерухомості - на дружині.

Мер Малецький не дотримав обіцянки: філії інституту серця в Кременчуці вже не буде.

ПОВНИЙ БАРДАК: головлікар Третьою міськлікарні Сичов отримав премію за підробленим наказом, і це ще не все.

 

 

 

Аріна Алініна

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться