Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 25 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Скільки заробив завидний кременчуцький жених Борзенко за останні пів року

15 серпня 2022

Та чому йому доведеться затягти пасок у найближчий час. 

"Кременчуцька газета" надіслала інформаційний запит до Департаменту патрульної поліції України щодо зарплати за перше півріччя 2022 року командира Батальйону патрульної поліції у Кременчуці Олександра Борзенка.

Днями ми отримали відповідь з Департаменту. Так, зі звіту за місяці з січня по червень цього року включно можна прослідкувати, що до березня поточного року головний патрульний коп міста щомісяця отримував понад 25 тис грн на руки чистими. І уже, починаючи з березня цього року, його зарплатня виросла на 30 тис грн щомісяця.

До речі, у березні Борзенку було нараховано найбільшу за півріччя суму зарплати - 79 тис 851 грн. До її складу увійшли: посадовий оклад у 2 тис 950 грн, оклад за спецзвання - 1 тис 800 грн, надбавка за стаж - 712 грн, надбавка за спецефічні умови проходження служби - 3 тис 823 грн, щомісячна премія - 15 тис 140 грн, додаткова винагорода - 30 тис грн, матдопоомга на оздоровлення - 23 тис 659 грн, індексація - 1 тис 766 грн. Тож у березні цього року головний патрульний Кременчука чистими отримав 78 тис 654 грн.

А вже всі наступні місяці - квітень, травень та червень до кишені копа надходили дещо менші суми: від 55 тис 350 грн до 68 тис 240 грн.

Порахувавши кошти зарплат за шість місяців копа, бачимо, що результат складає майже третину мільйона: 319 тис 326 грн.

Зауважимо, що це схожа сума із зарплатнею керманича поліції міста Олександра Холондовича, який за 6 місяців 2022 р. отримав 326 тис 465 грн. Та чи не утричі більша за сумарну зарплатню очільника "Муніципальної варти" Олександра Коршенка (109 тис 922 грн).

Проте надалі отримувати такі цифри завидний жених міста, уже не зможе. Адже, як відомо, нещодавно Кабмін "урізав" правоохороняцям, зокрема Полтавщини, додаткові винагороди силовикам у 30 тис грн. 

Нагадаємо, Не довго музика грала: поліцейським скорочують зарплати

Прокурор Кременчука Лапко обігнав по зарплаті начальника поліції Холондовича

Це не зі Златою Огневич чаювати: головний патрульний коп Кременчука Борзенко з колегами слухають шестигодинний курс домедичної допомоги

 

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися