Депутати міськради не перейнялися питаннями забезпечення дитячої лікарні офтальмологом, а медиків Кременчука - муніципальними надбавками
«Залучати молодь потрібно, але вчитися інтерни повинні не на дітях, а у висококваліфікованих спеціалістів зі стажем, яких немає в дитячій лікарні. Ну не можна проводити експерименти на дітях і чи поведуть шановні високопосадовці своїх дітей до інтернів».
























































