Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 26 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

5-10% прибутку комунальних аптек Кременчука пропонують перераховувати на оплату праці медиків

 

10 апреля 2020 12:15

"Цікаво, якби у інших аптечних мережах, можна було б "підвісити ліки" для соц. незахищених верств населення, оплативши якусь суму, частину або повністю".

На сайті Кременчуцької міськради з'явилася петиція, у якій пропонують опрацьовувати нові джерела фінансування медпрацівників. А саме:

1. Щомісяця кожна родина витрачає значну суму коштів у аптеках. У межах міста це багатомільонні суми. Зазначені кошті не йдуть до бюджету Кременчука та у жодному випадку не надходять на оплату праці лікарів, медсестр, санітарок бюджетних установ. Прибуток із аптечних мереж не витрачається на збільшення оплати праці медиків.

"Пропоную прибуток із кожної комунальної аптеки в місті у сумі 5-10% від загального місячного прибутку перераховувати на фонд оплати праці медиків. Прошу місцеву владу погодити зазначене із керівництвом Полтавської області. Кременчужани у такому разі будуть намагатися здійснити покупку у відповідній аптеці (потрібна карта та інформування населення), знаючи наперед, що гроші підуть на оплату праці лікарів та молодшого медперсоналу. Але ціни у цих аптеках не повинні бути більше ніж у великих аптечних мережах", - пише авторка петиції кременчужанка В.Кочерга.

2. Додатково, прошу розглянути пропозицію щодо ініціювання добровільного, на громадських засадах перерахування 5-10% прибутку до бюджету міста від аптек, які розміщені у комунальних закладах медичної сфери міста, з метою підвищення заробітків медиків того медзакладу, де розміщений аптечний пункт. Ці аптеки (ПП, ФЛП) сплачують оренду, але то незначні суми та на заробітках медиків не позначаються. Відповідно, лікарня і поліклініка не мають змоги заробляти самостійно.

3. Цікаво, якби у інших аптечних мережах, можна було б "підвісити ліки" для соц.незахищених верств населення, оплативши якусь суму, частину або повністю, а також здійснити перерахування решти із суми коштів, або певний (добровільний) відсоток чи певну суму від чеку на цілі щодо підтримки фінансування заробітних плат медиків у Кременчуці. Наприклад, програма - "КОШТИ ДЛЯ МЕДИКА". Але для цього потрібна комп*ютерна програма, яка б дозволяла зробити такі операції. На всеукраїнському чи регіональному, хоча б, рівні. Можливо, через сесію міськради звернутися із даною пропозицією до Уряду.

4. Також вважаю за потрібне зазначити, що перерахування коштів до фондів закладу та бюджету міста повинно буди прозоре, а посадові особи повинні щомісяця здійснювати інформування населення щодо зібраних та витрачених коштів, сум доплат (надбавок) медперсоналу в Кременчуці.

Нагадаємо, Кременчужани просять продовжити видачу спецперепусток у транспорт та дозволити платний проїзд - якщо є вільні місця.

Кременчуцьким медикам перерахували обіцяні доплати.

 

 

Ліна Романченко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться