Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 28 Червня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Автозаводський райсуд постановив: директорка школи звільнена законно

5 грудня 2019 11:10

Сторона позивача запитала про те, коли рішення буде готове, тож, мабуть, планує його оскаржити.

Сьогодні у Автозаводському райсуді відбулося слухання по справі екс-директорки Садківської школи Тамари Бондаренко до відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації - з метою відновлення звільненої у лютому цього року директорки на посаді.

На засіданні юрист відділу освіти Олена Болгар надала суду додаткові матеріали: довідку про відпрацьовані Т.Бондаренко дні за останні два місяці її роботи та письмові пояснення.

У них вона вказала, що перша довідка від стоматолога, яку принесла Т.Бондаренко в якості виправдання відсутності на роботі, не відповідає нормам чинного законодавства і в ній не зазначені час перебування пані Бондаренко у лікаря, дата видачі довідки та інше. Друга довідка написана була наперед - з датою, якої ще не відбулося на час видачі довідки, та й остання - третя довідка, яку також юрист просила не ідентифікувати, як документ, адже вона написана не за стандартами.

Адвокат Т.Бондаренко Володимир Остахов погодився, що технічна помилка у довідки була та навпаки повідомив, що кожна довідка є самостійним доказом.

Далі він заявив, що у директорки не нормований робочий час і вона загалом відпрацьовує необхідний.

Також він повідомив, що у день, коли директорка не була у школі, вона відвідувала голову райради Андрія Дрофу, а також відвідувала стоматолога і була у Полтаві в департаменті освіти.

Олена Болгар тоді зазначила, що в перших поясненнях позивача не було згадки про відвідування Полтави. Та що він про це почав казати лише тоді, коли свідки у залі засідань виступили та повідомили цю інформацію.

Також О.Болгар зазначила, що Т.Бондаренко прохала відділ освіти через бібліотекаря у той день взяти відпустку, але їй це не дозволили.

Натомість у школі вона в той день, коли її присутність перевіряла комісія відділу освіти, так і не з’явилася і це підтвердили педагоги.

«Ваші ж докази суперечать один-одному», - резюмувала О.Болгар і констатувала, що факт звернення до лікаря не є підставою для поважної причини відсутності на роботі, бо лише стан здоров’я є показником присутності або відсутності на роботі людини.

«Директор підпорядкований відділу освіти і лише там можуть видавати накази про відрядження, у тому числі до Полтави. Такого наказу не було. Це також підтверджено...

Вона по вашим даним була всюди в той день, але не на робочому місті... Прошу позов Т.Бондаренко не задовольняти», - заявила О.Болгар.

Після заслуховування сторін суддя Діна Андрієць пішла у нарадчу кімнату і згодом оголосила своє рішення: позов Т.Бондаренко залишити без задоволення. Судові витрати покласти на позивача. Рішення можна оскаржити в апеляційному суді Полтавської області.

Присутні на засіданні мешканці Садків заявили, що справедливість таки є і суддя Д.Андрієць вникнула в суть справи і прийняла законне рішення.

Сторона позивача запитала про те, коли рішення буде готове, тож, мабуть, планує його оскаржити.

Нагадаємо, «Наша школа просочена сльозами»: свідки шокували зізнаннями у скандальній справі директорки проти батьків цього учбового закладу.

Скандальна справа директорки школи проти матері однієї з учнів цієї ж школи знову почала розглядатися у суді.

На суді по справі екс-директорки Садківської школи Бондаренко засумнівалися, чи могла вона бути 4 год у стоматолога у день відсутності.

 

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися