Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 17 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Черговий обман та популізм: мітингу за нардепа-кнопкодава біля ЦВК не було й близько

 

19 червня 2019 13:30

Факт лишається фактом: фіолетова команда так і продовжує нав'язувати недостовірну інформацію громадянам.   

Порцію брехні від фіолетової передвиборчої сітки сьогодні можливо було легко перевірити біля дверей Центральної виборчої комісії у Києві. Як говорила вчора провладна кременчуцька активістка Ольга Лапа, вона разом із багатьма представниками нардепа Юрія Шаповалова, зокрема, молоддю та спортсменами, приїхала до Києва під стіни ЦВК (Центральної виборчої комісії), щоб буцім-то, не дати бажаючим до реєстрації «Шаповаловим» зареєструватися на вибори. Ситуація смішна і водночас справді ганебна для піарщиків фіолетової сітки з декількох аспектів. По-перше, записане відеозвернення Лапи не перед ЦВК на Печерську, а ймовірно у студії.  Адже, якщо ви придивитеся до відео, на ньому чітко помітно, що фон підставлений, а від самої активістки у спекотний день немає тіні.

По-друге, наврядче за людьми, які постійно вдаються до обману та маніпуляцій, поїхали б громадяни, там паче свідомі молоді люди, спортсмени чи інтелігенція. Підтвердження цьому – відео уже з місця під ЦВК кременчуцького активіста Богдана Лазоренка, який у селфі-відео проводить панораму перед ЦВК і там немає ніяких протестувальників чи мітингувальників.

По-третє, цікаво, чи здогадується сама громадянка Лапа, що у даному випадку її також підставили у команді, імовірно, давши прочитати написаний текст і навіть не пояснивши, що реєстрація «Шаповалових» може здійснюватися як протест постійному фіолетовому обману. Зокрема, останньому намаганні спантеличити виборців, зареєструвавши своїх трьох технічних кандидатів із місцем роботи, тобто, реєстрацією приватних підприємств (ПП) із назвою «Слуга Народу».  

Чи розуміє вона, що «Шаповалових» досі не зареєстровано, і що це метод команди, за яку вона готова соромити себе, озвучуючи реченя, які не відповідають дійсності.

Тим не менше, факт нових «Слуг Народу» (В.Дедюріна, Е.Кузьміна, Т.Алексієнко), ПП яких створилися буквально у лічені дні - лишається. І всі ці люди так чи інакше пов’язані з родиною Шаповалова. Як і лишаються фактом невиконані обіцянки нардепа-кнопокодава у багатьох питаннях життя наших містян, яким окрім одних із найвищих тарифів в Україні – похизуватися особливо нічим. Як і факт – обман навіть із уст провладних активістів. Аналізуйте самі.

Нагадаємо, щоб викрити перед виборцями підставних технічних кандидатів з однойменними ПП «Слуга Народу» - активісти закликають створювати кількох «Шаповаловів».

Про безпринципний збіг «Слуг Народу» від Шаповалова: Дедюріна, Мовчана, Алексієнко розповіли не лише на рівні міста, а й на всю країну.

Шаповалов і Ко сподіваються на політичне лідерство.

Каже одне, а робить – інше: як нардеп-кнопкодав надавав підтримку і захист вітчизняному виробнику.

Передвиборчі граблі для кременчужан: пріоритети нардепа-кнопкодава не збігаються з пріоритетами городян.

 

 

Марина Соловей

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися