Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 20 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Такий наклеп могла написати лише морально неврівноважена людина» – екс-працівники Водоканалу про статтю «Автографу»

 

29 октября 2018 14:30

Та пояснюють, що резервуари  на комунальному підприємстві були і є закритими герметично.

Колишні працівники КП «Кременчукводоканал» написали відкритого листа до керівництва міста та його громади – щодо одного із останніх матеріалів провладної газети «Автограф». У одному із номерів якого (№41 (993) від 11.10.2018 р.) автор припускається думки, що звільнений з посади головного директора підприємства – Валерій Медведовський – міг періодично справляти нужду у водні резервуари.

«Логічно, у нас виникло питання: «Як психічно хвора та морально неврівноважена людина могла таке вигадати та ще й оприлюднити? Хотілося б зазначити, що цей «витвір» паплюжить не лише чесне ім’я керівників підприємств за всю понад 100-річну історію найстарішого комунального підприємства міста (яке, до речі, було одним із найкращих в Україні), а й ім’я усіх працівників водоканалу, які працювали на ньому понад століття», - пишуть автори звернення після прочитаної статті.

Як зазначає екс-головний диспетчер Водоканалу Лариса Плахотник, інформація виглядає не лише огульною та недолугою, і показує авторів «статті» не з кращого боку, адже до резервуару не можливо дістатися фізично будь-якому працівникові, не говорячи про те, що потрапляти туди періодично.

«У резервуар з чистою водою не може потрапити все, що завгодно. Це ємність із водою, яка на дві третіх знаходиться під водою, зверху засипаний земляний вал. Самий резервуар закритий, зверху надбудова, що зачиняється на замок. Всередині надбудови – люки, що запломбовані і боже вбав, щоб хтось ті пломби самотужки зняв. Для того, щоб їх зняти непомітно, не можливо технічно. Ми кожну зміну вранці і ввечері (по 12 годин) здавали зміну і перевіряли  - чи цілі пломби. І якщо вони не цілі – то без санітарної станції ніхто не мав права нічого зробити, адже пломби ставляться лише цією інстанцією», - розповідає екс-головний диспетчер.

За їх словами, якби хтось зірвав не лише пломбу, а й «контрольку», яка закриває входи до резервуару – це було б «ЧП» на все підприємство.

Та пояснюють, що люки були і є закритими герметично.

«Питна вода, яке все місто споживає воду – це як стратегічний об’єкт підприємства. Такі резервуари миють один чи два рази на рік. За ніч вони автоматично заповнюються насосами, а з ранку місто віддає цю воду у будинки нагірної частини. Туди ніхто не має доступу, все регулюється кнопками управління. І ми як технічні працівники просто обурені такими… дешевими, непрофесійними наклепами», - пояснила екс-начальник відділу з організації та заробітної плати Ірина Богодист.

Та додають, що такий резервуар на території першої водозабірної ділянки має близько 10 тис. куб. м, їх по місту кілька. І всі вони ретельно охороняються працівниками. А, отже, кременчужани, проаналізувавши безглуздість подібних наклепів, можуть не звертати уваги на подібні «викиди».

Нагадаємо, Піддубна вимагає спростувати недостовірну інформацію, яку оприлюднили«Бред тудей» та «Автограф».

Справа «Медведовський vs «Автограф»: суд зобов’язав газету спростувати інформацію і виплатити 10 тисяч гривень моральної шкоди.

Суд «Самойлюк VS Автограф»: свідки всі, як один, спростовують інформацію видання.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться