Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Холод дограється: маму екс-заступника голови Полтавської облради Холода можуть перепоховати на... місце для безпритульних

 

4 серпня 2021 08:10

З елітного місця на Крюківському цвинтарі труна може переїхати на місце для безпритульних на Свіштовському кладовищі.

Тема подвійного скандального поховання на Крюківському кладовищі продовжує знаходитися під пильним оком нашої редакції. Тож ми й надалі інформуємо про те, як екс-перший заступник Полтавської облради Євген Холод поховав свою матір у чужій могилі, а кременчужанин Микола Авраменко (саме могилу його дружини зайняли повторно) добивається справедливості і вимагає у екс-чиновника перепоховання тіла його близької людини.

За майже 9 місяців навколо цієї теми відбувалися моральні «бої», відкрита кримінальна справа за ст. «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого», Є.Холод вимагав через суд права на поховання однієї жінки на труні іншої кременчужанки, а потім таки вирішив перезаховати свою матір з даного місця і написав відповідну заяву до мерії Кременчука.

Але не все так сталося, як гадалося. Він не зібрав потрібні документи і влада йому відмовила.

Знову таки, закрадається враження, що пан Холод грає в якусь нечесну гру, адже він не подав до виконкому повного переліку документів. А без всіх документів виконком не зміг прийняти рішення. Невже пан Холод має надію, що М.Авраменко помре і діло «заглохне»? Та хочемо попередити, що родичі пана Авраменка не залишать цю справу честі в разі чого!

Не залишимо висвітлювати події навколо цієї події і ми - журналісти.

Ми постійно запитуємо про хід кримінальної справи керівників поліції міста. І якщо у минулому місяці поліція подала до Крюківського райсуду клопотання слідчому судді на отримання дозволу на проведення огляду (могилу матері Є.Холода планували розрити, аби впевнитися, що під її труною інше захоронення), але суд не став розглядати клопотання. Як тоді «Кременчуцькій газеті» повідомив голова Крюківського райсуду Іван Дядечко, слідчий сам може винести рішення про ексгумацію, а якщо цьому хтось заважатиме, лише тоді справу слід вирішувати у суді.

У поліції кажуть, що перепони вже є від комунальників, тому вони все одно звертатимуться з клопотанням до суду про ексгумацію. 

Проте що дасть саме ексгумація?

Згідно статті 239 Кримінального кодексу ексгумація трупа здійснюється за постановою прокурора. Виконання постанови покладається на службових осіб органів місцевого самоврядування.

Труп виймається з місця поховання за присутності судово-медичного експерта та оглядається з додержанням правил статті 238 цього Кодексу. Після проведення ексгумації і необхідних досліджень поховання здійснюється в тому самому місці з приведенням могили в попередній стан.

Під час ексгумації судово-медичним експертом можуть бути вилучені зразки тканини і органів або частини трупа, необхідні для проведення експертних досліджень.

Під час ексгумації трупа з поховання можуть бути вилучені речі, які мають значення для встановлення обставин кримінального правопорушення.

Про проведену слідчу (розшукову) дію складається протокол, у якому зазначається все, що було виявлено, у тій послідовності, в якій це відбувалося, і в тому вигляді, у якому спостерігалося під час проведення слідчої (розшукової) дії. Якщо при ексгумації вилучалися речі та об’єкти для досліджень, про це зазначається в протоколі. До протоколу додаються матеріали вимірювання, фотографування, звуко- чи відеозапису, плани і схеми, графічні зображення, відбитки та зліпки.

У нашій справі слідчому вилучати нічого з труни не потрібно, як і не потрібно аби після проведення ексгумації і необхідних досліджень поховання здійснилося в тому самому місці з приведенням могили в попередній стан.

Головне, що вимагає пан Авраменко - перепоховання матері Є.Холода з могили його жінки.

Днями в прокуратурі Кременчука та Крюківському райвідділі поліції пройшли наради з приводу даної кримінальної справи. Як каже постраждалий, було вирішено, що його адвокат звернеться до суду з проханням про ПРИМУСОВЕ ПЕРЕЗАХОРОНЕННЯ тіла.

Тобто труну матері Є.Холода хочуть викопати з елітного місця на Крюківському цвинтарі і перепоховати. Де саме? Якщо Холоду все настільки до одного місця, що він допустить подібне блюзнірство та експерименти над тілом власної матері, то її можуть перепоховати на місці для безпритульних на Свіштовському цвинтарі.

«Кременчуцька газета» і надалі стежитиме за справою та совістю пана Холода.

Нагадаємо, чергове богохульство: маму заступника голови Полтавської облради Євгена Холода поховали на місці померлої 14 років тому кременчужанки.

«Як це так: у одній могилі дві людини лежать?» - справа про подвійне поховання у Кременчуці знову набула розголосу на всю країну

«У Кременчуці навіть покійнику уже немає місця» - подробиці резонансної справи подвійного захоронення на одному місці.

Нагадаємо, «Холод і ритуальні послуги загонять мене в могилу»: екс-заступник голови облради Холод то через суд добивається права на поховання своєї матері на труні іншої кременчужанки, то відмовляється від позову

Навіть Малецький зізнається, що в Кременчуці не повинно бути подвійних поховань в одну могилу, як це зробили з матір’ю екс-чиновника Холода

Так, чи восторжествує правда: екс-заступник голови Полтавської облради Холод ніяк не оформить документи на перепоховання матері з могили іншої кременчужанки

Суд повернув до поліції клопотання щодо розриття могили, де екс-чиновник Холод поховав свою матір на труні іншої жінки

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися