Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі залізничники продовжують страйкувати: домовленості не досягнуто

 

31 мая 2018 08:50

Попри зустріч з керівництвом УЗ і Міністром інфраструктури акція продовжується.

Днями відбулась зустріч українських залізничників з керівництвои «Укрзалізниці» , Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і залізничниками.  На зустрічі були присутні представники і депо «Кременчук».

Міністр інфраструктури Володимир Омелян 30 травня в односторонньому порядку підписав протокол за підсумками розширеної зустрічі за участі представників МІУ, Конфедерації вільних профспілок України, Вільної профспілки залізничників України та Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Зі свого боку, керівництво ПАТ «Укрзалізниця» запевнило Міністерство інфраструктури України в готовності виконувати всі положення цього протоколу.

 Про це повідомили на сайті Укрзалізниці.

Як повідомив Кременчуцькій газеті голова Вільної профспілки машиністів локомотивного депо «Кременчук» Сергій Москалець досягнуто домовленість провести розрахунки з учасниками акції «Робота за інструкцією» відповідно до законодавства України.

«В іншому керівництво «Укрзалізниці» не пристало на наші умови, ми ж не можемо прийняти їх», - говорить С.Москалець.

Тож головне питання, а саме покращення технічного  складу  рухомого складу не вирішено. «Ми продовжуємо працювати за інструкцією. Тобто не приймаємо локомотив, яку він не належному технічному стані», - зазначає голова Вільної профспілки машиністів локомотивного депо «Кременчук».

За його словами, акції «Робота за інструкцією» продовжується в депо Кривого Рогу, Дарниці, ряд львівських депо бере участь, тим самим паралізувавши рух на західному напрямку.

Варто відзначити, що однією із вимог залізничників є приведення ріню зарплат до європейського рівня. Проте керівництво «Укрзалізниці» в той же час вважає, що заробітна плата машиністів Укрзалізниці на сьогодні є навіть більшою, ніж у колег з Білорусі та Казахстану. Та зазначають, що готові  провести аналіз заробітної плати машиністів локомотивних депо з метою визначення єдиних підходів до її встановлення.

Самі залізничники будь-яким обіцянкам мало вірять.

Нагадаємо, в депо Кременчука блокували шляхи - поліція відкрила провадження. А також жахливий технічний стан тепловозів, а не повернення потягу до Москви - спонукає кременчуцьких залізничників страйкувати

Також нагадаємо, 20 червня в Кременчуці пройшла італійський страйк.

Головна вимога: підняття зарплати залізничникам на 100%.

Незважаючи на італійський страйк, пасажирські поїзди з Кременчука відправлялися за розкладом.

Пізніше Полтава приєдналася до акції протесту залізничників, зупинивши рух поїздів.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться