Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 19 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький докерувався: поліція прийде у мерію Кременчука для вилучення документів, пов’язаних з транспортними перевезеннями

 

23 апреля 2019 10:00

На запит слідчого, отриманий 15 березня 2019 року, на ім'я Кременчуцького міського голови Віталія Малецького Кременчуцька міська рада та її виконавчий комітет відповіді не надали. Слідчий звернувся з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів у суд і суддя з ним погодився.

Скандал за скандалом розгортається довкола керівництва Кременчука. Лише вчора, 22 квітня, ми писали, як будівництво на Свіштовському кладовищі Меморіального сектору для почесних поховань учасників АТО починається з криміналу.

Та як на комунальному підприємстві "Кременчуцьке тролейбусне управління" ухиляються від чітких відповідей, а депутати хочуть зняти з посади його директора Олександра Вертюха

І вже сьогодні ми дізналися про черговий транспортний скандал щодо теми, яку давно піднімали депутати та активісти, громадяни та самі перевізники. Стосується він перевірки достовірності розрахунків перевізників, щодо компенсації витрат на пільговий проїзд населення.

Так, днями слідчий суддя Автозаводського районного суду Кременчука Сергій Нестеренко розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання слідчого Кременчуцького відділу поліції Берчука Д.Ю., про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, в матеріалах досудового розслідування внесеного 31 січня 2019 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України «Самоправство».

Як сказано в ухвалі суду, яка розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень, старший слідчий Берчук Д.Ю. звернувся до слідчого судді із клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні, яке погоджено прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури Олефіренко В.В. А саме: надати тимчасовий доступ до оригіналів документів з можливістю ознайомлення та отримання належним чином завірених копій, які знаходяться у володінні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Серед них:

-графіки руху маршрутних транспортних засобів на території міста Кременчука та Кременчуцького району;

-документи, що підтверджують проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах з ТОВ «АТП 15307», ПП «Союз-авто-експрес», МКП «Фірма Аделла», ПП «Євротранс-сервіс», ПП «Креміньзовніштранс сервіс»;

-договори на перевезення пасажирів укладені Кременчуцькою міською радою Полтавської області з ТОВ «АТП 15307», ПП «Союз-авто-експрес», МКП «Фірма Аделла», ПП «Євротранс-сервіс», ПП «Креміньзовніштранс сервіс»;

-акти служби соціального захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, про перевірку достовірності розрахунків перевізників, щодо компенсації витрат на пільговий проїзд населення;

- інформацію про відшкодування витрат за рахунок міського бюджету за перевезення пільгових категорій населення, які були перераховані у 2018 році та 3 місяці 2019 року ТОВ «АТП 15307», ПП «Союз-авто-експрес», МКП «Фірма Аделла», ПП «Євротранс-сервіс», ПП «Креміньзовніштранс сервіс.

На обґрунтування клопотання слідчий посилався на необхідність витребування вказаних документів та інформації, які мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, у тому числі для/та з метою використання інформації в подальшому для проведення слідчих дій.

Слідчий суддя, вислухавши слідчого, який підтримав внесене клопотання, дійшов висновку, що воно відповідає вимогам ст.160 КПК України, підлягає задоволенню, оскільки встановлено усі, передбачені ст.132, ч.ч.5-7 ст.163 КПК України, підстави для задоволення внесеного слідчим клопотання. А також враховуючи, що матеріали клопотання містять достатні дані про здійснення слідчим досудового розслідування по кримінальному провадженню, у тому числі враховуючи, що на запит слідчого на ім'я Кременчуцького міського голови отриманого 15 березня 2019 року, Кременчуцька міська рада та її виконавчий комітет відповіді не надали.

З урахуванням заслуховування справи, суддя вирішив клопотання про тимчасовий доступ - задовольнити.

Надати слідчому слідчого відділення Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Берчуку Д.Ю. тимчасовий доступ до оригіналів документів з можливістю ознайомлення та отримання належним чином завірених копій, які знаходяться у володінні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Строк дії ухвали визначити до 12 травня 2019 року.

Відповідно до ч.1 ст.166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення та оскарженню не підлягає.

Наразі слідий ще не здійснив заходи щодо тимчасового доступу до речей та документів.

Нагадаємо, кременчуцьким пільговикам на міжміських та міжобласних маршрутах тепер треба платити

Обласних депутатів просять врегулювати безкоштовні перевезення автобусами учасників бойових дій

Змінився порядок виплати компенсацій "пільговикам" за проїзд

У Кременчуці школярів до 12 років возитимуть на навчання безкоштовно

Чи законно для безкоштовного перевезення кременчужан на дачі вимагають копії паспорта та ідентифікаційного коду?

 На замітку пільговиків: куди та як часто перевозитимуть кременчужан на дачі

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться