Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 29 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Ні газеті за 9 млн! Кременчужани звертаються до Президента України

Ми в Telegram

20 грудня 2019 16:00

Представники ЗМІ та активісти об'єдналися.

Сьогодні, 20 грудня, у мерії Кременчука зібралися представники засобів масової інформації міста (ЗМІ) міста та небайдужі кременчужани. Справа стосується виділення 18 млн грн комунальному підприємству «Кременчуцька телерадіокомпанія» (у народі «Агіт ТБ Малецького»). На частину з них (9 млн 300 тис грн) у новому році планують накладом у 44 тисячі примірників щотижня видавати безкоштовну газету «Кременчуцькі новини». Дане рішення підтримали кременчуцькі депутати на сесії міськради 12 грудня 2019 року.

Головний редактор газети «Кремінь» Ольга Оленич звернулася до Президента України Володимира Зеленського з проханням розібратися щодо «неподобства, що чинить місцева влада». Вона зазначила, що місцеві ЗМІ зіштовхнулися із тиском щодо свободи слова.

Далі представник «Комітету по захисту конституційних прав громадян «Вибір» Любов Карягіна запропонувала створити міський комітет, який би міг впливати на роботу влади.

 

«Ми за створення міськгазети, але щоб гроші не йшли через сім’ю Перепелятників», - наголосила пані Карягіна.

Щодо фінансування своєї організації в розрізі останніх подій розповів отаман громадського формування «Українські козаки» Володимир Павлов.

«Вважаю, що ми спілкуємося з владою та поліцією. Але нам в останній час фінансування не дають. Наша влада козаків витіснила. Тож, козацтво віднині переходить в жорстку опозицію до влади», - сказав, як відрізав В.Павлов.

Під час зібрання депутатка міської ради Оксана Піддубна повідомила, що також підготувала звернення до Президента України Володимира Зеленського.

В документі депутатка зазначила, що напередодні прийняття рішення (на сесії від 12 грудня) представники ЗМІ збиралися, щоб донести до влади, що безкоштовна газета обвалить ринок преси в місті. Вона нагадала, що під час сесії радник мера, депутат Руслан Ульянов висловився проти свободи слова своєю фразою, що «хай краще газетою керує мер, а не олігархи чи вбивці».

«Я особисто та депутати неодноразово вимагали фінансового звіту, яку частину фінансів на комунальному телебаченні витрачають на піар Малецького та Шаповалова», - сказала О.Піддубна.

На її думку, діяльність КТРК спрямована на піар, на введення цензури та на відведення уваги людей від нагальних проблем міста.

О.Піддубна просила Президента України втрутитися в ситуацію щодо нецільового використання бюджетних коштів.

Далі генеральний осавул Українського козацтва, представник генканцелярії Андрій Касаткін зазначив, що місцеві чиновники «крадуть і крадуть все, де тільки можливо». За його словами, хто скаже щось погане на владу, отримують на горіхи.

«Погралися? Козаків три роки не бачили в Кременчуці? А кАзаки російські 450 річницю святкуватимуть. Скоро Кременчук танцуватиме «хаванагілу», - висловився А.Касаткін.

«Прийшов час, коли в Кременчуцітреба розібратися з розтратою коштів»,  - звернулася до Президента голова Комітету захисту контитуційних прав громади «Вибір» Людмила Шаповалова.

У своїй промові жінка дивувалася, що газета «Автограф» видається понад 10 років, а на своїх сторінках «поносить всіх і все». Вона зазначила, що місцева влада не звертає на людей жодної уваги та нагадала, що «ручні» депутати-кнопкодави тиснуть за командою мера «Прошу голосувати. Прошу підтримати».

Сьогоднішні збори О.Оленич завершила зверненням.

«Вам як нікому мусить бути відомо, що таке переслідування свободи слова.... наявність цензури - ознака тоталітарного режиму ... кожен має право вільно висловлювати свою думку...» - із виступу О.Оленич.

Посилаючись на Коституцію, Цивільний кодекс, Кримінальний кодекс та інші законодавчі акти, О.Оленич зазначила, що видання «Кременчуцькі новини» -  це «форма економічної цензури», «змова осіб».

«У місті не фінансуються нагальні потреби, у бюджеті діра, а марнотратство необгрунтоване», - наголосила О.Оленич.

На зборах вирішили об’єднати зусилля і, звернувшись до Президента України Володимира Зеленського, просити розібратися із зазначеним явищем.

Нагадаємо, Понад 9 млн грн платників податків кременчужан спрямували на агітки Малецького

 Бути чи не бути: як депутати вирішують, чи потрібно 9,3 млн грн витрачати на агітку Малецького.

 Депутати не дочекалися: Перепелятник поїхав у відрядження, заступник і бухгалтер на депкомісію не з'явилися.

Депутати комісії з охорони здоров’я та освіти засудили ініціативу Малецького з видання агітки за 9,3 млн грн.

Нагадаємо, з кожним днем ​​«діра» в бюджеті Кременчука росте і росте: на кінець року прогноз ще гірше, ніж був учора.

Президент Зеленський веде свій безкоштовний блог, а Малецький просить мільйони на 16 кольорових сторінок.

Нагадаємо, Петиція проти «Агітки Малецького» набрала 253 голоси всього за одну добу.

 

 

Антоніна Озерна

Фото Олександра Попенка

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися