Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 29 Марта 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Прозоро про головне. Основні положення передвиборчої програми Геннадія Музики


24 июня 2019 08:30

Кременчуцька газета дізнавалася, який курс розвитку України та Кременчука визначив для себе майбутній політик.

На цьому тижні завершується термін подання усіх необхідних документів до Центральної виборчої комісії для тих, хто планує зареєструватися кандидатами в народні депутати України, щоб позмагатися за право представляти інтереси своїх виборців у парламенті. Одним з основних документів, з якими майбутні кандидати вирушають до Києва, справедливо можна вважати передвиборчу програму. Саме в ній розкриваються основні тези, що незабаром можуть стати визначальним аспектом і настільною стратегією політика впродовж його п’ятирічної каденції.

На своїй офіційній сторінці у Фейсбуці, Геннадій Музика повідомив, що подав на розгляд Центральної виборчої комісії усі необхідні документи для реєстрації його кандидатом у народні депутати України. Редакція дізнавалася, який курс розвитку України та Кременчука визначив для себе майбутній політик: ми попросили його особисто прокоментувати окремі пункти цього надважливого тексту. Між іншим, справжнім відкриттям для журналістів стало тверде новаторське переконання Геннадія Музики в тому, що депутат Верховної Ради України має обиратися лише один раз протягом життя, адже стійкі династичні відносини, сформовані в найвищих ешелонах влади протягом декількох каденцій поспіль, і є передумовою корупції в нашій країні.

Шановні кременчужани!
Звертаюся до вас, повністю усвідомлюючи велику відповідальність перед громадянами нашого міста та славетним українським народом. Кожен із нас є представником сильної, незламної, єдиної нації, що гідно витримала всі випробування і подолала перешкоди на шляху розпочатого процесу цивілізованої розбудови низки інститутів громадянського суспільства. Україна як демократична, соціальна та правова держава довела світовій спільноті свою спроможність вести конструктивний діалог з позиції рівноправного учасника міжнародних відносин. Першочерговим і непорушним обов’язком народного депутата вважаю захист національних інтересів та державного суверенітету України. Народний депутат повинен неухильно стояти на сторожі основоположних прав і свобод кожного громадянина своєї країни, усіма можливими законодавчими способами відстоювати інтереси рідного краю та своїх виборців. Церемоніальні поняття – мир, розвиток, стабільність, демократія, єдність, процвітання, економічне зростання – мають нарешті стати не лише зброєю популістських гасел, а лягти в основу національної ідеї та державницької стратегії Верховної Ради України наступного скликання.

Пріоритетними завданнями в процесі служіння народу України та територіальній громаді Кременчука для себе визначаю:

1. Усіма можливими способами сприяти законодавчому врегулюванню процесу остаточного зняття депутатської недоторканності як такої, що є своєрідним депутатським імунітетом в різноманітних кримінальних діяннях, які підлягають покаранню.

З першого дня, оголосивши про свої наміри взяти участь у дострокових парламентських виборах, Геннадій Музика виступає за скасування депутатської недоторканності, оскільки вважає, що саме недоторканність дуже часто тісно співіснує поряд із низкою злочинних схем та безкарних негативних явищ, які вразили українську політику.

2. У відповідності до прав та повноважень народного депутата України, домогтися законодавчого закріплення положення, що стосується депутатів Верховної Ради як таких, які можуть бути обраними лише ОДИН раз протягом життя.

Цей пункт особливо вразив редакцію нашого видання, оскільки більшість політиків навпаки стараються якомога довше триматися депутатства. Що ж стосується Геннадія Музики, який планує йти до парламенту в якості самовисуванця, для нього пріоритетним є збереження безперервної комунікації з виборцями та електоратом. На його думку, вони мають повне право відкликати того, хто не виправдав сподівання територіальної громади, а не терпіти знущання і брехню нечесних політиків протягом кількох скликань. Перевага в один голос, що гарантує кандидату в депутати перемогу в одномандатному окрузі, дозволяє з математичною точністю вдаватися до підкупу виборців, зберігаючи свій мандат протягом десятиліть.

3. Підтримка комплексу заходів, ініційованих державою на всіх рівнях, в тому числі на міжнародному, спрямованих на збільшення обороноздатності України та захисту її територіальної цілісності і національних кордонів. Правове забезпечення комплексної державної підтримки особам, що захищали свободу громадян нашої держави. Всіляко сприяти вступу України в НАТО.

4. Утвердження єдиного курсу проукраїнських політичних сил в питаннях державного значення, що стосуються входження України в ЄС, на умовах рівноправного членства, а не вибіркового посередництва.

На думку Геннадія Музики, керівництво держави разом із парламентарями повинні докласти максимум зусиль, аби забезпечити рівноправне членство України в Європейському Союзі, що неодмінно забезпечить якнайшвидше впровадження передових надбань країн Європі в різних галузях. Стандартизація товарів і послуг дозволить конкурувати продукції українського виробництва на абсолютно нових ринках збуту. Новий статус неодмінно призведе до покращення інвестиційного клімату в Україні, її туристичного потенціалу.

5. Запровадити страхову медицину за зразком європейських країн. Посилити законодавчий контроль імпорту ліків та медичного обладнання неналежної якості, призначених для країн із низьким рівнем соціального та медичного забезпечення. Організувати на законодавчому рівні проведення усіх необхідних процедур та досліджень задля безкоштовного забезпечення громадянам України усіма необхідними щепленнями та сертифікованими медичними препаратами.

Зважаючи на останні трагічні події, що трапилися в нашому місті (зокрема смерть малюка у Кременчуцькій міській дитячій лікарні), цей пункт передвиборчої програми Геннадій Музика вважає надзвичайно важливим і пріоритетним для себе. Зараз майбутній політик проводить низку консультацій з даного питання. Медичні заклади в Україні мають бути повністю укомплектовані кваліфікованим медичним персоналом, який буде отримувати гідну винагороду за свою працю, тісно пов’язану з порятунком життів. Україна не має бути випробувальним полігоном для ліків сумнівної якості, що потрапляють сюди через каламутні схеми зацікавлених чиновників. Повинно раз і назавжди вирішити проблему наявності якісних медичних препаратів, якими в рамках державних програм будуть забезпечуватися хворі на тяжкі та хронічні недуги. Відсутність необхідних вакцин більше не має паралізувати цілу медичну галузь, загрожуючи українським містам епідеміями.

6. Створення і подальше стимулювання ефективної системи взаємного партнерства між кваліфікованими випускниками різних навчальних закладів усіх рівнів акредитації, державою та роботодавцями, задля забезпечення ефективного та стабільного функціонування ринку праці і подолання такого негативного соціального явища, як безробіття.

7. Кардинально посилити механізм санкцій і систему екологічного контролю з боку держави по відношенню до підприємств різної форми власності, що в процесі своєї господарської діяльності наносять значну шкоду оточуючому середовищу та здоров’ю місцевого населення територій, на яких вони розташовані.

Питання екології в нашому місті стоїть надзвичайно гостро. Депутат верховної ради України має дуже розгалужений нормативно-правовий механізм контролю і моніторингу ситуацій, що виникли у Кременчуці. Вісім років мовчання і бездіяльності, на думку Геннадія Музики, це відвертий злочин. Жодного депутатського запиту, жодного звернення, жодних ініційованих зборів для обговорення екологічної ситуації, що склалася на Молодіжному. Сам Геннадій Музика неодноразово відкрито засуджував пасивну позицію міської влади в цьому питанні і робив наголос на змові, що існує між керівництвом підприємств-забруднювачів та нардепом Юрієм Шаповаловим, пропонуючи різноманітні шляхи вирішення у рамках навіть тих повноважень, якими наділені місцеві чиновники.

8. Запровадити на законодавчому рівні, на вимогу територіальних громад, організацію та проведення жорсткого аудиту контролюючими органами підприємств комунальної форми власності, що надають послуги та здійснюють роботи, для забезпечення їх прозорої фінансово-господарської діяльності.

9. Користуючись виключними правами народного депутата України, враховуючи можливість внесення законодавчої ініціативи, здійснювати нагляд за процесом формування та встановлення тарифів на комунальні послуги органами місцевого самоврядування з урахуванням прозорості даної процедури та економічної доцільності підвищення тарифів за надані послуги у сфері житлово-комунального господарства.

10. Оновлення матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів з особливою увагою до тих, що розташовані в сільській місцевості, в рамках забезпечення основоположного права громадян на освіту. Гарантувати організацію дитячого та підліткового дозвілля шляхом відродження системи існування тематичних гуртків, спортивних секцій, об’єднань патріотичного виховання молоді.

Нагадаємо, Геннадій Музика про свої наміри балотуватися до парламенту.

Сторінки біографії Геннадія Музики: чим пишається та що зробив для Кременчука майбутній політик.

Майбутній кандидат у нардепи Геннадій Музика задекларував за минулий рік понад 200 тис грн зарплати.

 

Клім Соколов

Політична реклама

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться