Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 24 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Що зробили для Кременчука жінки-депутатки нинішної міської ради

 

8 березня 2020 09:00

До свята 8 Березня пропонуємо читачам згадати про жінок у владі. Що обіцяли і виконали (чи навпаки не виконали) народні обраниці за 4 роки своєї каденції.

Валентина Головко, фракція «Рідне місто», позапартійна

Одна з найбільш активних депутаток нашого міста. Згідно з інформацією офіційного сайту міської ради, Валентина Данилівна брала участь у 91% голосувань. Також без поважних причин не пропускає засідання комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торгівельного обслуговування та регуляторної політики, у складі якої вона працює. Депутатка послідовна у своїх діях: з початку каденції і до цих пір на кожному засіданні своєї депкомісії, а нерідко і на сесії міської ради нагадує про передачу колишнього будинку побуту «Троянда», що на її окрузі №36 у Крюкові, з балансу Міністерства внутрішніх справ на баланс міста. Проблему не можуть вирішити, приміщення роками стоїть пусткою. У звіті за минулий рік Головко озвучила, що ставитиме питання про виділення коштів з міського бюджету на ремонт особняка Чуркіних, де раніше знаходився «Аваль Банк», і який у 2019 році передали на баланс Кременчука. Головко – голова профспілки Крюківського вагонобудівного заводу. Вона постійно нагадує міській владі, що Крюків – це не околиця, добивається, аби й на окрузі ремонтували дороги і поновили маршрути автобусів, які курсували за маршрутом №25, поєднуючи Молодіжний із Правобережжям.

Людмила Котляренко, фракція «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», членкіня партії

Ця депутатка за 2019 рік не пропустила жодного засідання депкомісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики, у складі якої вона працює. Активність голосування на сесіях міськради теж висока – 71%. Людмила Котляренко неодноразово піднімала проблемні питання медицини та комуналки. У роботі вона дотримується принципу локальної допомоги на своєму виборчому окрузі №24 (район Молодіжного). У звіті за останній рік можна простежити всі роботи, які для виборців проводилися за її подачі. Це встановлення дорожніх знаків, ремонт тротуарів, ремонт лавок, трубчастих колодязів і т.п. Зазначимо, що Котляренко – вже пенсіонерка.

Зінаїда Проценко, фракція «ПОРУЧ», членкіня партії

Заступниця голови Крюківської районної адміністрації, дружина віце-мера Кременчука Руслана Проценка зараз знаходиться у відпустці по догляду за третьою дитиною. Депутатка гучно увійшла до нинішнього складу міської ради, відзначившись у корупційному скандалі разом зі своїм чоловіком. Пов’язаний він був із голосуванням, яким визначали премії чиновникам, серед яких і був її чоловік. Якою діяльністю займалася депутатка упродовж останнього року каденції на окрузі №39 (Раківка) – невідомо, оскільки звіту на офіційному сайті міськради немає (станом на 24 лютого, авт.). А ось у 2018 році депутатська діяльність Зінаїди Проценко запам’яталася тим, що вона стала ініціаторкою впровадження міської програми профілактики ротавірусної інфекції серед дітей Кременчука на 2018-2020 роки. Цю програму у 2018-му після бурхливих дебатів затвердили, але грошей на неї не знайшли ні тоді, ні в 2019 році. Зараз про її виконання всі забули. Адже на 2020 рік коштів на щеплення дітей проти вищезгаданої інфекції не передбачено.

Тетяна Сергієнко, фракція «ПОРУЧ», членкіня партії

Ця депутатка увійшла у нинішній склад міської ради Кременчука за списками провладної партії – була 5-м номером від партії «Поруч». Обраниця входить до складу депкомісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики. Треба відзначити, що Сергієнко постійно відвідує засідання як комісії, так і сесій міської ради. Бере активну участь у голосуванні – 85%. Однак тут не можна не згадати, як голосують депутати фракції «Поруч». А саме, слухаючи свого диригента – міського голову Віталія Малецького. Адже його ключові слова, виголошені з президії: «Прошу голосувати, прошу підтримати!» стали негативними символами цієї каденції – це як свого роду сигнал для провладних депутатів. Із офіційного сайту міськради відомо, що Сергієнко – листоноша відділення поштового зв’язку №18. Не так давно на одному з засідань депкомісії вона критично висловилася щодо дій міської влади щодо руйнування комунальної медицини міста. Зокрема про те, що хворі вчасно не можуть отримати якісну допомогу. Звіт роботи Сергієнко за 2019 рік по округу №35 (Третій Занасип) вмістився на пів сторінки. У документі перелічені виконані роботи, але не вказано, де само.

Ольга Шляхова, фракція «ВО «Батьківщина», членкіня партії

Донька покійного народного мера Кременчука Олега Бабаєва закріплена за виборчим округом №2 (центр міста). Зі звіту за минулий рік видно, що її робота була різноплановою. Вона сприяла виділенню коштів для заміни штучного покриття на стадіоні ліцею №4, урегулюванню конфлікту між мешканцями багатоповерхівок на вул. Академіка Маслова та Ігоря Сердюка щодо розміщення сміттєвих контейнерів. Також за її сприяння встановлено кілько дитячих майданчиків. При цьому Шляхова потрапила до списку депутатів-прогульників засідань депкомісій. Так, на комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури, де вона працює, в 2019 року з 18 засідань депутатка була лише один раз. Працює Шляхова на ПАТ «Кременчукм’ясо», економістом планово-економічного відділу.

Ганна Павленко, фракція «Об’єднання «Самопоміч», членкіня партії

Активістка кременчуцького «Майдану», пенсіонерка у міській раді представляє одну з найменш численних фракцій. Анна Павленко працює у складі комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Депутатка активна на сесіях і засіданнях депкомісії. Неодноразово нагадувала прокуратурі про розслідування щодо осіб, які причетні до відправлення кременчужан на Антимайдан. Депутатка підтримала колег щодо ініціативи введення української мови в закладах харчування міста, неодноразово пропонували прибрати монумент «За владу Рад», розташований на площі Перемоги. А ось про діяльність на виборчому окрузі №28 (район Молодіжного), за яким закріплена депутатка, нічого сказати не можна. Станом на 24 лютого звіт за 2019 рік Павленко не подала.

Олена Мосієнко, фракція «Поруч», членкіня партії

Чим заробляє на життя ця депутатка – невідомо. Адже на офіційному сайті міської ради інформація про її місце роботи відсутня. Олена Мосієнко є членкінею комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та ІТ-технологій. Однак за 4 роки каденції важко назвати ініціативи, які вона озвучувала на засіданнях цієї комісії. До речі, до цієї каденції депутатка увійшла як наймолодша жінка. Серед досягнень можна назвати найвищий відсоток участі в голосуваннях (серед жінок-депутаток) – 93%. Та якщо простежити, то її діяльність мало чим відрізняється від колег по провладній фракції. Невідомо і про роботу Мосієнко на виборчому окрузі №27 (район Молодіжного), закріплений за нею. Станом на 24 лютого звіт за 2019 рік вона теж не подала.

Тетяна Сідерка, позафракційна, позапартійна

Її називають «ревізором». Адже вона вперше у Кременчуці запровадила відвідування харчоблоків і шкільних їдалень з тим, аби дати оцінку організації та якості харчування учнів. Ці «ревізії» нерідко натикалися на супротив адміністрацій навчальних шкіл, тому інколи відвідування завершувалися скандалами. Але вони мали ефект: принаймні у міських школах почали приділяти більше уваги харчуванню дітей. Не можна не згадати, що саме Сідерка стала ініціаторкою скасування у навчальних закладах міста батьківських внесків. Цікавилася вона і лікарнями міста – зокрема прийомом у поліклініках хворих дітей і харчуванням у медзакладах. Сама ж депутатка – багатодітна мати, є фізичною особою-підприємцем. Що саме вона робить на своєму виборчому окрузі №28 (Молодіжний), неможливо дізнатися, адже на 24 лютого звіт за 2019 рік Сідерка не подала.

Валентина Гордєєва, фракція «Об’єднання «Самопоміч», позапартійна

Пенсіонерка Валентна Гордєєва відома тим, що постійно відстоює свої інтереси і інтереси городян у судах різних інстанцій. Це переважно комунальні питання. Традиційно Гордєєва на початку сесій міської ради озвучує низку своїх депутатських звернень. Проблеми, які піднімає, різні: «лежачі поліцейські», ями на мосту, графік руху міського транспорту, опалення дитсадків та інші. Минулого року депутатка заявила, що продала автомобіль, аби внести заставу і балатувалася на вибори до Верховної Ради. Виборчий округ Гордєєвої – №33. Це район Першого Занасипу, де вона мешкає. А ось про її діяльність на окрузі у 2019 році  невідомо. Станом на 24 лютого звіт за минулий рік Грдєєва не подала.

Оксана Піддубна, позафракційна, позапартійна

Ця депутатка – найактивніша у нинішній каденції міської ради. Оксана Піддубна відвідує засідання не лише своєї депкомісії (з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури), а й цікавиться роботою інших. Вона одна з небагатьох депутатів, яка ходить на засідання міськвиконкому. На кожне засідання сесії подає понад 5 запитів, але з «легкої руки» мера Кременчука Віталія Малецького вони не отримують підтримки. Можна довго перераховувати, скільки міських проблем порушила Піддубна. Останні з них – передача гуртожитку УТОСу на баланс міста, ситуація з міським асенізаторами. Раніше депутатка звітувалася перед своїми виборцями по  округу №19 (Велика Кохнівка)  під час зустрічі в районі, за яким закріплена. А ось звіту за останній рік роботи ще не подала. Відомо, що працює Піддубна в ТОВ «Інтерсейл», директоркою з економіки.

Нагадаємо, у Кременчуці більшість депутатів міськради порушили Регламент і не подали звіт.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися