Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 1 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

По новому колу: скандальну справу «Шаповалової та Корягіної проти Єгорових» почав слухати Крюківський райсуд

 

16 мая 2019 11:55

Розглядати справу по суті не можливо поки сторона відповідача не ознайомиться з усіма документами, а позивач не уточнить всі вимоги.

Сьогодні, 16 травня, в Крюківському райсуді Кременчука заново розпочався розгляд позову громадської організації «Комітет захисту конституційних прав громадян «Вибір» на чолі з Людмилою Шаповаловою та її заступником пані Корягіною проти батьків учнів школи в Садках Єгорових.

Представники комітету вважають, що Єгорови безпідставно образили їх, впливали на членів комісії, яка розглядала скандал в школі і вимагають публічних вибачень.

Цей позов у Крюківському райсуді Кременчука потрапив до судді Василя Хіневича. На початку засідання суддя запитав чи є у сторін клопотання і виявилося, що сторона позивачів надала до суду доповнення та уточнення до позовної заяви про захист честі, гідності та ділової репутації. В ньому вони не лише попрохали визнати недостовірними дані, оприлюднені Єгоровими у інтернеті відносно членів комітету «Вибір» та спростувати їх, а й зобов’язати редактора Кременчуцької газети оприлюднити рішення суду як в інтернет-виданні, так і на сторінках друкованого ЗМІ.

Адвокат відповідачів Анатолій Кононенко заявив, що не бачив крім доповнення додатків, а саме доповнення вважає написаним з порушенням статті 175 Цивільно-процесуального кодексу.

Зокрема, він заявив, що у доповненнях до позову стала фігурувати Кременчуцька газета, але вона не є стороною у справі і суд не може зобов’язати ЗМІ публікувати рішення.

«Читаючи доповнення, розумієш, що це інший предмет позову. Я пропоную надати позивачам строк для усунення всіх порушень. Якщо вони не розуміють чогось, то нехай скористаються послугами безкоштовної юридичної допомоги», -заявив А.Кононенко.

Відповідач Л.Єгорова також прохала суд призначити позивачам безкоштовних юрістів, аби справа розглядалася швидче.

«Ми багатодітна родина, їздимо на суд, а тут кожен раз одне й теж. Ми наче різними мовами розмовляємо. Ми витрачаємо час на усунення їх помилок… Вони не розуміють, що є наші конституційні права – права на висловлювання, а вже кажуть, що наклепом є те, як назвала їх дамами чи громадянкою….Це якесь знущання над судом?!»,- заявила пані Єгорова.

Самі позивачки Л.Шаповалова та пані Корягіна навпаки кажуть, що не хочуть затягувати справу, а додають до неї нові докази аби підтвердити свою правоту.

Вони наразі відмовляються від безкоштовного адвоката і час від часу висловлювалися у суді без дозволу головуючого.

«Можна я виступлю, а потім ви?!»,- нарешті не витримав суддя і запитав у пані Шаповалової, що викликало сміх у залі засідань.

Після дебатів суддя В.Хіневич заявив, що розглядати справу по суті не можливо поки сторона відповідача не ознайомиться з усіма документами, а позивач не уточнить всі вимоги. У справі оголошено перерву до 7 червня.

Нагадаємо, адвокат-диверсант, суд-комедія, алегорія або образу: як в Кременчуцькому райсуді слухають скандальну справу «Шаповалової та Корягіної проти Єгорових».

Скандал у школі: директора, проти якого виступали батьки, 14 лютого звільнили за прогул.

У Садківській школі конфлікт між директором та батьками набуває масштабів.

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться