Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дубль – 2: «Теплоенерго» продовжує розбиратися з кременчужанами, які виступали проти нових підвищених тарифів

 

2 мая 2019 10:00

Як же вони судяться за свої борги, якщо рядовий позов і той - направляють не до відповідного суду?

19 лютого, о 12.00 у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти відбувалися відкриті слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго».

Проте, на заваді бажанням чиновників підвищити для кременчужан тариф стали рядові кременчужани, активісти та депутати.

Кременчуцький активіст Леонід Харченко піднявся на сцену та закликав усіх блокувати трибуну. Біля сцени разом із протестуючими були місцеві депутати Оксана Піддубна та Валентина Гордєєва. 

Протестувальники зверталися до присутніх на слуханнях громадян і закликали не сплачувати за новими тарифами.

«Непрофесіоналізм цих людей просто зашкалює. Їм варто проводити аудит. А якщо ви не хочете розбиратися – йдіть зі своїх посад», - сказав один із протестуючих на сцені.

Під час засідання директор «Теплоенерго» Віталій Одношевний вихопив у депутатки міськради Валентини Гордєєвої із рук мікрофон та таким чином не дав їй виступити перед громадою, яка прийшла на слухання. Пізніше стало відомо, що мікрофон зіпсували. 

В.Гордєєва тоді повідомила, що її обурило ненадання відповідних розрахунків по тарифах комунальним підприємством.

«Хоча депутатський запит я подавала перед цим, але його просто проігнорували», - прокоментувала вона.

Пізніше стало відомо, що на керівника комунального підприємства «Теплоенерго» Віталія Одношевного депутатка Валентина Гордєєва за перешкоджання депутатської діяльності позиватиметься у суд. 

Тоді після 30 хвилин метушні слухання були визнані такими, що не відбулися.

Саме через ці слухання «Теплоенерго» звернулося до поліції з вимогою покарати невдоволених. Проте поліція криміналу у цій справі не знайшла. Тоді «Теплоенерго», що ледь зводить кінці з кінцями, ящо погрузло у кримінальних справах, що займається не економікою підприємства і зменшенням собівартості тепла, звернулося до суду.

Проте і слідча суддя Крюківського районного суду Кременчука Світлана Фадєєва, яка розглянула скаргу комунального підприємства «Теплоенерго» на бездіяльність посадових осіб Кременчуцького відділу поліції, що полягає у невнесені відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) за заявою про вчинення злочину, комунальникам відмовила.

Проте повернемося до самих слухань. Після невдалих перших слухань «Теплоенерго» повторно провело відкриті слухання, де протягнуло нові тарифи.

Тоді, під вигуки «Ганьба» повторно пройшли громадські обговорення проекту рішення міськвиконкому на встановлення тарифу на тепло і гарячу воду для комунального підприємства «Теплоенерго».

Як і на попередніх слуханнях, було багато працівників КП «Теплоенерго». Керівник підприємства Віталій Одношевний пояснив, що вони написали заяву на подовжений робочий день і відпрацюють час пізніше.

Ще він повідомив, що хочуть провести зібрання за 45 хвилин. І це сталось ще швидше, адже, оголосивши про чинники, які впливають на структури тарифів та про те, на скільки планується здорожчання, і давши виступити лише двом представникам громади, слухання завершили. Під гучні вигуки «Ганьба» першими зал покинули адміністрація комунального підприємства, чиновники, далі представники громади.

Проте проведення повторних слухань також не сподобалося керівництву «Теплоенерго».

Тоді вони із заявою про порушення порядку звернулися до поліції, але поліція відмовила у внесені відомостей до ЄРДР.

Та керівництво «Теплоенерго» продовжило свою гру і пішло до суду.

22 квітня 2019 слідчий суддя Крюківського районного суду, розглянувши скаргу комунального підприємства «Теплоенерго» на бездіяльність посадових осіб Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області, що полягає у невнесені відомостей до ЄРДР за заявою про вчинення злочину, позов скаржнику повернув. 

Виявляється, не до того суду «Теплоенерго» звернулося.

Такі дії комунальників лише дивують: як же вони судяться за свої борги, якщо рядовий позов і той - направляють не до відповідного суду. А ще дивує те, що комунальники не займаються своєю безпосередньою діяльністю, а судяться з невдоволеними.

До речі, саме на «Теплоенерго» крім рядових юристів працює фірма родини Ульянових (Руслан Ульянов – депутат міської ради).

І, замість висновку: якщо Крюківський суд вирішив, що справи має розглядати Автозаводський суд, то тепер слід чекати продовження епопеї.

Нагадаємо, «Кременчуцькі свинарчуки»: «Теплоенерго» кошмарить містян  занебесною комуналкою та фігурує у цікавих кримінальних справах.

Суддя таки дозволила поліціянтам вилучити на «Теплоенерго» документи аби з’ясувати, чи нанесли посадовці підприємства збитків на понад 100 тис грн.

Мікрофон розбрату: на керівника «Теплоенерго» Одношевного депутатка Гордєєва подає до суду.

Кременчужан продовжують «вбивати тарифами»: обурення громади зростає. 

Кременчуцькі чиновники вважають, що відкриті слухання тарифів «Теплоенерго» відбулись, та активісти це заперечують.

На «Теплоенерго» займаються не економікою підприємства, а розбірками з кременчужанами, які виступали проти нових підвищених тарифів.

 

 

Клим Соколов 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться