Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 20 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У кременчуцькому таборі відпочинку «Зоряний» може з’явитися басейн

Ми в Telegram

22 листопада 2019 13:15

На сесії 12 грудня затверджуватимуть програму розвитку закладу.

На території дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», що у селі Потоки Кременчуцького району може з’явитися басейн. Дану пропозицію планують розглянути на найближчій сесії 12 грудня.

Відповідний проект рішення Кременчуцької міської ради «Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» на 2020 рік» опублікували на сайті міськради.

Програмою заплановане капітальне будівництво басейну дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» (6 х 25 м). Орієнтовні обсяги фінансування з місцевого бюджету складають 7 млн грн.

«Виконання Програми у повному обсязі надасть можливість не лише покращити побутові умови відпочинку у закладі, але й покращити психічний та емоційний стан дитини, який є головними складником оздоровлення», - йдеться у повідомленні.

Фінансування Програми мають на меті направити на:

  • покращення матеріально-технічної бази дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» та філії СОК «Супутник» - придбання 3 альтанок (біля 2 корпусу «Зоряний» та біля 2, 3 корпусів «Супутник»), придбання пекарського пароконвектомату 10 рівнів (ДЗОВ «Зоряний»), що дасть змогу надавати дітям власну випічку, придбання 3 пральних та 3 сушильних машин та гладильного пресу для здешевлення послуг прання та підвищення його якості. Орієнтовні обсяги фінансування з місцевого бюджету складають 410 тис. грн.
  • капітальні ремонти будівель та споруд дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» та філії СОК «Супутник» - капітальний ремонт спальних корпусів 5, 10, 11 в ДЗОВ «Зоряний» (заміна підлоги, фарбування стін), капітальний ремонт електромереж в ДЗОВ «Зоряний» (демонтаж неізольованих проводів АС, демонтаж траверс, монтаж ізольованих самонесучих проводів (1300 м), з подальшим перепідключенням спальних корпусів), капітальний ремонт клубу в філії СОК «Супутник» (заміна підлоги, внутрішніх електромереж, освітлення, заміна вікон), капітальний ремонт тротуарного покриття перед їдальнею (ДЗОВ «Зоряний»). Орієнтовні обсяги фінансування з місцевого бюджету складають 5 млн 240 тис грн.

 

А також на організацію діяльності дитячих таборів.

Нагадаємо, Дитячі табори відпочинку: сезон скінчився – час підбити підсумки

Кременчуцькі діти тепер їздитимуть не в табір «Зоряний», а на комунальне підприємство

 

 

Антоніна Озерна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися