Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Четверг, 11 Червня 2026

Ви є тут

Голова облради Біленький задекларував ікони, мільйони гривень та користування будинком сина у Португалії і автівкою відомої в Полтаві фотографині

13 грудня 2023
Перегляди: ...

Мовою документа.

 

Голова Полтавської облради Олександр Біленький у декларації за 2022 рік  серед членів родини вказав сина Олександра.

Він вказав, що має у користуванні житловий будинок у селі Ганжі ( дата набуття права: 23.12.2013 р., загальна площа (м2): 168,1, власність Біленької Оксани),  земельну ділянку ( дата набуття права: 20.06.2011 р, загальна площа (м2): 2500, власність Біленької Оксани).

А ще він вказав, що його син користується житловим будинком у Португалії ( дата набуття права: 10.02.2022 р., загальна площа (м2): 150)

Олександр Біленький задекларував 4 ікони, як цінне майно.

У декларації О.Біленький вказав, що користується автівкою Toyota Camry ( дата набуття права: 01.10.2022 р.), власницею якої є полтавська фотографиня Аліна Титаренко.

Слід зауважити, що на своїй сторінці Facebook Аліна Титаренко вже вказує два власних прізвища — Титаренко та Біленька. 

Вказав у декларації голова облради і Нематеріальні активи. Він володіє 50% численних знаків для товарів і послуг.

875235 грн – це сума зарплати голови облради за 2022 рік. А ще він задекларував 745 грн, в якості інших доходів, які включаються до складу загального місячного (річного) оподаткованого доходу.

Що стосується грошових автивів, то у готівці Олександр Біленький має 425 тисяч доларів та 8 млн 780 тис. 100 грн. На банківських рахунках голова облради має 14 тисяч 494 грн та 14 доларів.

О.Біленький є керівником Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та громадського об’єднання Всеукраїнської федерації кінного спорту у Полтавській області.

Також він член громадської організації «Центр контролю передвиборчих програм».

До речі, декларацію О.Біленького деякі ЗМІ вже перекрутили.

Тому Oleksandr Bilenkyi у Фейсбуці написав наступне: «Публікація декларацій викликала певний резонанс у спільноті журналістів. Звісно, кожне видання хотіло найпершим подати «смажену» новину про того чи іншого політика. Ось тільки в цій «боротьбі» зявилася відверта брехня, несинітниця та прояви чудології. Так одне ЗМІ написало, що у мене вже два онуки, інша журналістка «на око» може зробити оцінку транспортного засобу, користуючись світлинами сайту. До речі, попри необовʼязковість, я подавав декларації і за 2021, і за 2022 рр.

Якщо чесно, мало кого на Полтавщині можна віднести до когорти високоповажної професії журналіст. Усе зводиться до примітивізму. Інколи - відвертого хамства.

Сподіваюсь, після перемоги не тільки політики пройдуть переоцінку, а й усі ті, хто формує громадську думку.

Шануймося!»

 

Олег Булашев

 

 

 

 

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися