
Під час громадського обговорення звучали різні думки щодо теми зборів.
Сьогодні у Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося громадське обговорення щодо присвоєння закладу імені Героя України Віталія Коваля.
Як було повідомлено під час зборів, подання про присвоєння імені Героя надійшло до ліцею від громадян Кондратенко В.М., Коваль С.В. та отриманої біографічної довідки від тимчасово виконуючого обов`язки заступника командира частини по роботі з особовим складом підполковника Владислава Сисоєва на військовослужбовця військової частини 3017 Східного оперативно-територіального об`єднання Національної гвардії України на лейтенанта Коваля Віталія Борисовича.
За даними керівництва ліцею, Віталій Коваль – це випускник ліцею 2018 року, який загинув на війні росії проти України. Йому присвоїли звання Героя України (посмертно).
Під час заходу звучали різні думки щодо теми зборів.
Зокрема, начальник Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Мирослав Волков заявив, що не на часі проводити такий крок, бо війна ще триває.
"А може Кримській міст підірве ваш випускник або ще зробить геройський вчинок, а ви поспішаєте? Аби вшанувати пам’ять Героя потрібно розповідати ліцеїстам про нього, встановити меморіальну дошку, але не поспішати присвоювати звання, бо війна ще триває",- сказав один учасників війни у коментарі "Кременчуцькій газеті".
Таку ж думку вчора висловив і колишній керівник ліцею, а нині директор Музею військової історії Кременчука Володимир Поляков.
Свою думку щодо ініціативи ліцеїстів висловив віцегубернатор Полтавщини Антон Чубенко: «Хочу, аби питання по ліцею було не в найменуванні, а в його роботі. Назвати можна, а яка ж буде робота, аби ліцеїсти отримували спецзнання?! Ось над цим треба більше думати, бо це головніше».
Проте, за підсумками заходу, більшість присутніх висловилися «За» присвоєння Кременчуцькому ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героя України Віталія Коваля.
Яке б рішення не прийняли на нараді, але остаточне рішення про перейменування має прийняти Полтавська обласна рада, на балансі якої знаходиться цей навчальний заклад.
Нагадаємо, Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою може носити ім'я Героя України Віталія Коваля.
Олег Булашев





























































