12 листопада 2025 09:00
Перегляди: ...

Фотофакт.
Сьогодні під стінами Кременчуцької мерії на тротуарі помітили службовий автомобіль рятувальників. Машина стояла просто біля входу до адмінбудівлі, що одразу привернуло увагу перехожих і викликало запитання — чи не сталася пожежа.
Як з’ясувалося, жодного займання в приміщенні немає. Навіть чиновники, які працюють у міській раді, зізнаються, що не знають, із якою метою приїхали рятувальники.
Ймовірно, її залучили для монтажу новорічної ілюмінації.
Олена Ліпошко
Фото ілюстративне
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































