Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 30 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Понад 450 тис грн в місяць обходиться утримання лише дев’яти VIP-чиновників Кременчука

29 вересня 2020

Зарплати всіх перевищують розмір середньомісячної номінальної заробітної плати у Полтавській області.

Традиційно Кременчуцька газета пропонує рейтинг зарплат місцевих VIP-чиновників. Скільки ж було нараховано, а скільки поклали в гаманці члени команди мера Малецького у серпні цього року?

Відразу треба відзначити, що наш градоначальник опинився на останній сходинці. Так міському голові Віталію Малецькому нарахували 27 тисяч 954 грн. У тому числі мав 11 тис 869 грн надбавки і 1 тис 186 грн премії. На руки він отримав 22 тис 245 грн.

Другим знизу в зарплатному рейтингу опинився віце-мер з питань молоді, спорту Руслан Проценко. Цей чиновник отримав на руки 34 тисячі 721 грн. При цьому нарахували йому заробітну плату з надбавками і преміями – 43 тисячі 131 грн.

На 2 тисячі більше, ніж пану Проценку, нарахували віце-меру, що курирує сферу ЖКГ, Валерію Декусару. Він мав - зарплату (з премією і надбавками) 45 тис 133 грн, а на руки отримав 35 тис 885 грн.

Третя сходинка знизу в рейтингу заробітних плат – у першого віце-мера Кременчука Володимира Пелипенка. Він отримав на руки 36 тис 601 грн, а мав нараховану зарплату (з премією і надбавками) в сумі 46 тис 039 грн.

Майже однакову зарплату у серпні цього року отримали секретар міської ради Юрій Гриценко і керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов.

Ю.Гриценко отримав на руки 37 тис 819 грн., а мав нарахованої зарплати разом з премією і надбавками – 46  тис 981 грн.

Його колега пан Шаповалов отримав на руки 37 тис 504 грн, а мав нарахованої зарплати разом з премією і надбавками –47 тис 175 грн.

І нарешті про ТОП-чиновників Кременчука, які отримали найбільше в серпні. На третій сходинці рейтингу  - директорка Департаменту фінансів Тетяна Неіленко.

Головна фінансистка міста отримала  на руки 38 тис 718 грн, а мала нараховану зарплату (з премією, надбавками і відпускними) в сумі 48 тис 702 грн. До речі, її відпускні склали 25 тис 212 грн. Перед нею ще одна чиновниця. 

Так віце-мерка, яка курирує медицину, освіту і соціалку, Ольга Усанова, отримала на руки 40 тис 066 грн, при цьому їй нарахували 50 тис 354 грн зарплати (у тому числі з премією і надбавкою).

Більше неї отримав лише віце-мер Дмитро Кравченко.

Адже Дмитро Кравченко, який курирує будівництво, отримав в минулому місяці 44 тис 078 грн матеріальної допомоги на оздоровлення. Всього ж йому нараховано 97 тис 288 грн зарплати (окрім матдопомоги, мав премію і надбавки). На руки отримав 78 тис 317 грн.

Якщо взяти до уваги, що  січні–липні 2020року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати у Полтавській області становив 10 тис 416 грн, то виходить, що Д. Кравченко, отримав в понад 9 разів більше. Пані Усанова – в майже в 5 разів більша. Тетяна Неіленко – в понад 4, 5 рази.  

Нагадаємо, Біля бюджетної «годівниці» Кременчука

Читайте: Багаті та бідні: рейтинг зарплат VIP-чиновників Кременчука за липень

Нагадаємо, VIP-чиновники Кременчука отримують немалі зарплати і їм можна позаздрити: від 33 тис до 73 тис грн.

Зазначимо, нещодавно депутати міськради не захотіли під час карантину економити на зарплатах мера Малецького та його заступників.

Зарплати головлікарів кременчуцьких лікарень: одні отримують за місяць більше, ніж мер Малецький, а інші живуть півріччя на стільки, скільки один віце-мер отримує в місяць.

 

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися