Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Кременчук – промцентр Полтавщини, але у Горішніх Плавнях обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця набагато більший

11 червня 2019 11:45

А це означає, що люди там живуть краще і зарплата у них вище.

Кременчук – промцентр Полтавщини, але у Горішніх Плавнях обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця набагато більший. Про це свідчать данні офіційної статистики.

Зокрема, за перший квартал 2019 року обсяг реалізованої промпродукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу по місту Горішні Плавні склав 8 507,6 млн грн, що більше І кварталу 2018 року на 9,9 %.

Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця по місту Горішні Плавні становить 158,8 тис грн, що в 2,6 разів більше, ніж в Полтаві (60,4 тис грн) та в 2,4 рази більше, ніж у Кременчуці (66,8 тис грн).

Значний обсяг реалізації промислової продукції забезпечується добувною промисловістю, зокрема, ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», питома вага якого у загальному обсязі реалізації промислової продукції міста складає 75,6 %.

Гарні показники обсягу реалізованої промислової продукції в розрахунку на одного мешканця у Горішніх Плавнях вказують на те, що люди там живуть краще і зарплата у них вища. 

Поки в Горішніх Плавнях є чим пишатися, молода команда Віталія Малецького закуповує білоруські МАЗи замість вітчизняних КрАЗів, а нардеп-кнопкодав Юрій Шаповалов (працюючи у транспортному комітеті парламенту) лише на словах допомагає Крюківському вагонобудівному заводу. На справі ж – майже нічого, крім обіцянок.

Нагадаємо, отакої: зарплати в Горішніх Плавнях набагато вищі, ніж у Кременчуці.

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися