
«У нас є, ми про це говорили, кошти екологічного фонду, це 500 тисяч гривень. Вони не можуть бути витрачені взагалі ні на що інше, як лише на екологічні заходи. І можливо саме ці кошти ми спрямовуємо для того, щоб висадити квіти», - сказав І.Москалик.
Тендер на закупівлю квітів для клумб та дерев, який проводило комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука», був скасований, а комунальники активно вирощують квіти у власних теплицях. Проте цих квітів не вистачить, щоб у місті, як завжди, засадити всі клумби.
Виявляється, міська влада Кременчука таки знайшла кошти на придбання квітів для клумб. Про це вчора журналістам розповів віцемер з питань ЖКГ Іван Москалик.
За його словами, він також спілкується з військовими, і вони однозначно говорять про те, що потрібно і в тилу створювати умови, для того, щоб діти росли в нормальних умовах.
«У нас є, ми про це говорили, кошти екологічного фонду, це 500 тисяч гривень. Вони не можуть бути витрачені взагалі ні на що інше, як лише на екологічні заходи. І можливо саме ці кошти ми спрямовуємо для того, щоб висадити квіти», - сказав І.Москалик.
«А не краще ці кошти спрямувати на ремонт колектору по вулиці Руфа? Чи їх туди не можна спрямувати?» - запитали журналісти.
«Це екологічні міські кошти», - неоднозначно відповів І.Москалик.
Нагадаємо, Під час війни мерія Кременчука закупляє майже на 400 тис грн квітів.
Як в мерії Кременчука прокоментували закупівлю квітів на суму 400 тис грн за рахунок бюджету.
Олег Булашев





























































