Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 29 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Сторінки біографії Геннадія Музики: чим пишається та що зробив для Кременчука майбутній політик

 
 

 

12 июня 2019 12:45

Доки в України тривають з’їзди політичних партій, формуються списки та розподіляються мажоритарні округи, журналісти досліджують сторінки біографії Геннадія Музики, який вже оголосив про свої наміри балотуватися до парламенту, щоб скласти достойну конкуренцію діючому нардепу Юрію Шаповалову.

Біографія

2015-2019 рр. – заступник генерального директора заводу «АвтоКрАЗ», віце-президент Футбольного клубу «Ворскла», голова громадської організації «Єдиний Кременчук».

2012-2015 рр. – заступник міського голови виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області у галузі будівництва та архітектури, землекористування, транспорту, розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики.

2010 р. – закінчив Український фінансово-економічний інститут за спеціальністю «фінанси» та здобув кваліфікацію «Магістр з фінансів».

грудень 2008 р.– березень 2012 р. – спочатку заступник генерального директора з комерційних питань, а потім заступник директора – голови Товариства з фінансів та комерційних питань у ТОВ Будівельній фірмі «Центр ЛТД».
грудень 1998 р.– грудень 2007 р. – директор приватного підприємства «Компанія «Мій дім 55».
квітень 1993 р.– листопад 1998 р. – виконавчий директор ТОВ «Елітекс 55».

листопад 1991 р.- квітень 1993 р. – заступник начальника технічного навчання на Кременчуцькому колісному заводі.
березень 1991 р.– листопад 1991 р. – секретар комітету комсомолу Кременчуцького колісного заводу.
січень 1988 р.–березень 1991 р. – майстер служби механіка інструментально-штампового цеху Кременчуцького колісного заводу.

жовтень 1985 р.– листопад 1987 р. – служба у лавах Збройних сил у с. Капустин Яр.
серпень-жовтень 1985 р. – майстер дільниці підготовчо-відновлювального ремонту гірничотранспортного цеху на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті у Горішніх Плавнях.

1981–1985 рр. – навчався у Комсомольському гірничо-металургійному технікумі за спеціальністю «обслуговування і ремонт автомобілів» та кваліфікацією «технік-механік».
1981 р. – закінчив середню школу № 15 у Кременчуці.
18 березня 1966 р. – народився у Кременчуці.

Одружений. Дружина – Музика Наталія Петрівна (1975 р.н.), службовець.
Діти: Музика Олександра Геннадіївна (1992 р.н.) Музика Єлизавета Геннадіївна, (2008 р.н.)

Батько – Музика Микола Дорофійович (1937 р.н.), пенсіонер.
Мати – Музика Анна Яківна (1942 р.н.), пенсіонерка.
Під судом і слідством не перебував, до кримінальної відповідальності не притягувався.

Об’єкти, якими пишається Кременчук

Із 2012 року, у відповідь на особисте запрошення народного мера Кременчука Олега Мейдановича Бабаєва, Геннадій Музика став його заступником, очоливши один із надважливих напрямків розвитку міста. Саме в ті роки Кременчук, як ніколи, потребував команди сильних і досвідчених фахівців, яких і об’єднав під своїм керівництвом Олег Бабаєв. Як досвідчений менеджер, Геннадій Музика відповідав за галузі будівництва та архітектури, землекористування, транспорту, розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики. Затверджував і погоджував програми, плани, заходи та інші документи підприємствам, діяльність яких безпосередньо координував.

Вперше був ініційований та успішно впроваджений перехід роботи комунальних підприємств на самоокупність та господарський розрахунок, без залучення додаткових коштів бюджету. Це підтверджено беззбитковим та бездотаційним результатом роботи низки комунальних підприємств тих часів.

У своїй роботі Геннадій Миколайович визначав процеси, необхідні для функціонування системи управління якістю, їх ресурси, відповідав за організацію надання адміністративних послуг від самого початку створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Кременчуці. Контролював своєчасне розроблення та погоджував проекти інформаційних і технологічних карток процесів надання адміністративних послуг. Сам центр надання адміністративних послуг за результатами роботи 2015 року визнали кращим у Полтавський області. Він вже тоді надавав понад 160 видів адміністративних послуг.

За час роботи Геннадія Музики заступником міського голови Кременчука, комунально-виробниче підприємство «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» перетворилося на 100-відсоткове господарсько-розрахункове підприємство, на якому впровадили ефективне управління. Підприємству передали функції замовника: від проектування, нагляду та здачі в експлуатацію усіх об’єктів поточного, капітального ремонту, а також будівництва за бюджетні кошти міста в таких галузях, як медицина, освіта, житлово-комунальне господарство, культура та спорт. «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» визнали замовником у проектуванні мостового переходу через річку Дніпро у Кременчуці за кошти державного бюджету. Розпочалися роботи з проектування та розробки техніко-економічного обґрунтування. Про те, що міст будуватимуть поблизу Горішніх Плавнів, тоді навіть не йшлося.

Проаналізувавши роботу іншого комунального підприємства – «Союзрембуд», Геннадій Музика дійшов висновку, що підприємство потребує повного перезавантаження. Для цього він залучив нових висококваліфікованих спеціалістів. «Союзрембуд» освоювало до 90% капітальних ремонтів у галузі медицини, які визнані за якістю виконання та устаткування обладнанням кращими в регіоні. Йдеться про онкологічний центр, реанімацію та терапевтичне відділення дитячої лікарні, реанімаційне та хірургічне відділення колишньої Третьої міської лікарні та інше. Варто зазначити, що всі роботи, виконані підприємством, було надано за процедурою тендерних закупівель, з кращою ціновою пропозицією.

Позитивною і надзвичайно результативною була практика перемовин із будівельними компаніями міста і потужними забудовниками, що дозволила започаткувати будівництво багатоповерхових будинків на землі комунальної власності з безкоштовною передачею у власність міста житлових квартир. Це сталося вперше за останні 20 років. Сім квартир передали місту. Яка доля цих помешкань, зараз сказати важко.

Незважаючи на низку важливих капітальних ремонтів у закладах освіти та медицини, є й виняткові проекти, якими пишається Геннадій Музика, оскільки останні справедливо можна вважати візитівкою і справжньою окрасою нашого міста. Улюблений сквер ім. Олега Бабаєва разом із унікальним фонтаном, що став чудовим місцем відпочинку та сімейного дозвілля, проектували та будували під пильним керівництвом заступника міського голови Музики. Цим проектом Геннадій Миколайович пишається найбільше.

Не менше захоплення викликає й інший об’єкт, що також об’єднав тисячі відпочиваючих кременчуцьких родин. Йдеться про Міський Сад – саме щодо нього досвідченому будівельнику Музиці неодноразово доводилось розвіювати сумніви скептиків, які відверто побоювалися розпочинати таке масштабне будівництво. В умовах недостатнього фінансування, за невеликий проміжок часу вдалося створити справжній оазис, який сьогодні тішить око мешканців нашого міста.

Добре знаючи, як шанобливо тодішній міський голова ставиться до ветеранів і людей поважного віку, надзвичайно важливо було розпочати втілювати в життя ще один титанічний проект. Так вперше за довгі роки успішно розпочалася реконструкція меморіалу «Вічно живим», а люди безперешкодно змогли вшановувати біля Вічного вогню пам’ять загиблих.

Також тоді розробили і почали втілювати проект оздоблення та реконструкції парку культури «Придніпровський».
Слід зазначити, що завершення будівництва окремих об’єктів відбулося вже під час каденції команди Віталія Малецького, проте жодного нового проекту з того часу Кременчук так і не побачив. Схоже, сотні витрачених мільйонів на озеленення та укладання тротуарної плитки є піком фантазії та інженерної думки команди діючого міського голови.

КрАЗ і підтримка вітчизняного виробника


У 2015 році, після закінчення повноважень заступника міського голови, Геннадій Музика продовжив свій професійний шлях на одному з промислових гігантів нашого міста. З першого дня своєї діяльності, пройшовши потужну школу ефективного управління на посаді чиновника, він неодноразово наголошував на необхідності лобіювання промислового патріотизму, особливо процесу придбання комунальної техніки за кошти міського бюджету. Маючи приклад Олега Бабаєва, який всебічно підтримував вітчизняного виробника, Геннадій Музика різко засуджував і продовжує засуджувати дії чиновників на прикладі придбання техніки білоруського виробництва. Саме Геннадій Музика неодноразово викривав кричущі факти, коли в тендерній документації умисно вказували тактико-технічні характеристики, притаманні виключно автомобілям марки «МАЗ». Особливого цинізму набуває той факт, що значна частина мазівських комплектуючих виробляються у країні-агресорі. Більш того, купували вищевказану техніку за такою ціною, що значно перевищувала ринкову, як і вартість аналогічних вітчизняних одиниць комунальної техніки. Марно чекаючи обіцяних державних замовлень, які протягом 8 років гарантував промисловцям у своїй передвиборчій програмі Юрій Шаповалов, бюджетоутворюючі підприємства нашого міста продовжують і надалі сплачувати серйозні податкові внески у скарбницю Кременчука. Так, навіть незважаючи на економічну кризу в Україні, підприємство продовжує працювати, об’єднуючи під своїм дахом майже три тисячі працівників. Не можна ігнорувати той факт, що «АвтоКрАЗ» і сьогодні залишається одним із найпотужніших у регіоні і в Кременчуці платником податків і зборів в місцевий бюджет. Геннадій Музика різко засудив ініціативу міського голови Кременчука та окремих депутатів міської ради збільшити орендну плату за землю для промислових підприємств, попередивши мера про загрозу зупинення промислових потужностей та перспективу масових скорочень висококваліфікованих працівників.

Громадська діяльність і залучення коштів на розвиток надважливих об’єктів
Навіть не перебуваючи у статусі народного депутата, завдяки рішучому посередництву між народними обранцями і активній позиції Геннадія Музики у Кременчук вдалося залучити понад 6 млн грн з державного бюджету України. Тепер ці кошти, як мовить заступник генерального директора компанії «АвтоКрАЗ», працюватимуть на користь громади. А результат їх цільового використання без перебільшення відчує кожен мешканець нашого міста. Дійсно, коли йдеться про капітальне поліпшення умов загального функціонування і прийому хворих обласним протитуберкульозним диспансером чи про придбання найсучаснішого вартісного обладнання для діагностики, попередження та боротьби з онкологічними захворюваннями, важко переоцінити значення будь-якої грошової допомоги, спрямованої на оновлення фондів цих пріоритетних об’єктів.

Кременчуцький обласний протитуберкульозний та онкологічний диспансери, а також коледж транспортної інфраструктури, куди спрямували кошти, об’єднали справжніх професіоналів, самовідданих знавців своєї справи, які очолюють ці установи і керують колективами безцінних спеціалістів.

Надзвичайно прикро, коли приміщення поліклінічного відділення протитуберкульозного диспансеру, розташоване в самому центрі міста, та адміністративна будівля коледжу транспортної інфраструктури зустрічають своїх відвідувачів стійким відлунням типового радянського оздоблення, часи якого минули кілька десятків років тому. Невдовзі ці кошти почнуть освоювати провідні лікарі та освітяни нашого міста, а результати потужних фінансових вливань відчують ті, для кого порятунок життів і виховання майбутніх поколінь завжди були на першому місці.

Нагадаємо, Геннадій Музика про свої наміри балотуватися до парламенту.

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися